Sezóna
2017 / 2018

Kalendář zápasů

Filtr zobrazení:

Sobota - 17.2.2018

  10:00 Žichlínek B - ???
Přátelská utkání mužů
Lanškroun UMT

Neděle - 18.2.2018

  13:00 Žichlínek - ???
Přátelská utkání mužů
Lanškroun UMT

Sobota - 24.2.2018

  10:00 Žichlínek - ???
Přátelská utkání dorostu
Lanškroun UMT
  12:00 Lanškroun U19 - Žichlínek B
Přátelská utkání mužů
Lanškroun UMT

Neděle - 25.2.2018

  13:00 Žichlínek - ???
Přátelská utkání mužů
Lanškroun UMT

Sobota - 3.3.2018

  16:00 Žichlínek B - Boršov
Přátelská utkání mužů
Lanškroun UMT

Neděle - 4.3.2018

  13:00 Žichlínek - ???
Přátelská utkání dorostu
Lanškroun UMT
  15:00 Lanškroun B - Žichlínek
Přátelská utkání mužů
Lanškroun UMT

Sobota - 10.3.2018

  16:00 Žichlínek - ???
Přátelská utkání dorostu
Lanškroun UMT
  19:00 Rovensko - Žichlínek B
Přátelská utkání mužů
Zábřeh na Moravě UMT

Neděle - 11.3.2018

  13:00 Žichlínek - Kunčina
Přátelská utkání mužů
Lanškroun UMT

Sobota - 17.3.2018

  14:00 Žichlínek B - Koclířov
Přátelská utkání mužů
Lanškroun UMT

Neděle - 18.3.2018

  14:00 Žichlínek - ???
Přátelská utkání mužů
Lanškroun UMT

Neděle - 25.3.2018

  14:30 Sopotnice - Žichlínek
Okresní přebor
Sopotnice

Sobota - 31.3.2018

  10:00 Žichlínek - Dolní Újezd
I. třída dorostu
Domácí hřiště

Neděle - 1.4.2018

  16:00 Žichlínek - Jehnědí
Okresní přebor
Domácí hřiště

Sobota - 7.4.2018

  13:00 Borová - Žichlínek
I. třída dorostu
Borová
  16:00 Žichlínek B - Boříkovice
Okresní přebor III. třídy
Domácí hřiště

Neděle - 8.4.2018

  16:00 Dolní Dobrouč - Žichlínek
Okresní přebor
Dolní Dobrouč

Sobota - 14.4.2018

  10:00 Žichlínek - Jiskra 2008
I. třída dorostu
Domácí hřiště

Neděle - 15.4.2018

  16:00 Dolní Třešňovec - Žichlínek B
Okresní přebor III. třídy
Dolní Třešňovec
  16:00 Žichlínek - Rudoltice
Okresní přebor
Domácí hřiště

Sobota - 21.4.2018

  16:00 Žichlínek B - Helvíkovice
Okresní přebor III. třídy
Domácí hřiště
  16:30 Tatenice - Žichlínek
I. třída dorostu
Tatenice

Neděle - 22.4.2018

  16:00 Žamberk B - Žichlínek
Okresní přebor
Žamberk

Sobota - 28.4.2018

  10:00 Žichlínek - Jablonné nad Orlicí
I. třída dorostu
Domácí hřiště
  18:30 Ústí nad Orlicí C - Žichlínek B
Okresní přebor III. třídy
Ústí nad Orlicí UMT

Neděle - 29.4.2018

  16:00 Žichlínek - Brandýs nad Orlicí
Okresní přebor
Domácí hřiště

Sobota - 5.5.2018

  10:00 Žichlínek - Vraclav
I. třída dorostu
Domácí hřiště
  16:00 Rybník - Žichlínek
Okresní přebor
Rybník
  16:00 Žichlínek B - České Heřmanice
Okresní přebor III. třídy
Domácí hřiště

Úterý - 8.5.2018

  17:00 Vraclav - Žichlínek
I. třída dorostu
Vraclav

Sobota - 12.5.2018

  16:00 Mistrovice - Žichlínek B
Okresní přebor III. třídy
Mistrovice

Neděle - 13.5.2018

  16:00 Žichlínek - Dolní Čermná
Okresní přebor
Domácí hřiště

Sobota - 19.5.2018

  16:00 Žichlínek B - Kunvald
Okresní přebor III. třídy
Domácí hřiště
  16:00 Albrechtice - Žichlínek
Okresní přebor
Albrechtice

Neděle - 20.5.2018

  14:30 Dolní Újezd - Žichlínek
I. třída dorostu
Dolní Újezd

Sobota - 26.5.2018

  10:00 Žichlínek - Borová
I. třída dorostu
Domácí hřiště

Neděle - 27.5.2018

  16:00 Žichlínek - Verměřovice
Okresní přebor
Domácí hřiště
  16:00 Luková - Žichlínek B
Okresní přebor III. třídy
Luková

Sobota - 2.6.2018

  16:00 Žichlínek B - Lichkov
Okresní přebor III. třídy
Domácí hřiště

Neděle - 3.6.2018

  14:30 Jiskra 2008 - Žichlínek
I. třída dorostu
??? Králíky
  16:00 Klášterec nad Orlicí - Žichlínek
Okresní přebor
Klášterec nad Orlicí

Sobota - 9.6.2018

  10:00 Žichlínek - Tatenice
I. třída dorostu
Domácí hřiště

Neděle - 10.6.2018

  16:00 Rudoltice B - Žichlínek B
Okresní přebor III. třídy
Rudoltice
  16:00 Němčice - Žichlínek
Okresní přebor
Němčice

Sobota - 16.6.2018

  16:00 Žichlínek B - Kerhartice
Okresní přebor III. třídy
Domácí hřiště

Neděle - 17.6.2018

  14:30 Jablonné nad Orlicí - Žichlínek
I. třída dorostu
Jablonné nad Orlicí
  16:00 Žichlínek - Jiskra 2008 B
Okresní přebor
Domácí hřiště