Sezóna
2017 / 2018

Béčko dovezlo z Libchav bod

titulni_obrazek Těžký zápas měl čekat na naše béčko, které se odjelo prezentovat do Libchav oproti tamější rezervě. Náš kádr nebyl nejpočetnější, pomohl tomu i paralelní zápas našeho áčka doma proti Jiskře.

Dlouhou dobu se hrálo od brány k bráně, náš Aleš Valenta dokázal neproměnit dvě tutové šance, tak pak přišla na řadu v 41. minutě akce po ose Zuch-Hrabáček-Hrabáček. Zuch dokázal krásnou zidanovkou obejít obránce soupeře, který se při této akci doslova posadil na zadek, přihrál Radkovi, který měl ale balon na dlouhou nohu, nicméně se mu podařilo ještě před vyběhnuvším gólmanem do balonu píchnout špičkou. Jeho dvojče Lukáš měl pak jednoduchou práci, kdy balon dorážel do zcela odkryté brány. Poločas skončil poměrem 1:0 pro nás.

Ve druhém poločase hra pokračovala, nutno podotknout, že soupeř měl také solidní šance, ale prakticky nedokázal přesně zakončit. V 84. minutě se do brány trefil domácí Šalda a srovnal skóre na 1:1. Přesně za dvě minuty ale uviděl náš Zuch prázdnou bránu, protože se gólman domácích pohyboval mimo velké vápno, a dlouhým lobem z půlky dal nádherný gól na 2:1 pro nás. Konečně bylo Radimovi něco platné, že na tréninku soutěží s trenérem na trefené brány přes celé hřiště :-)

Už to vypadalo, že si odvezeme z Libchav všechny tři body, v poslední minutě ale rozhodčí nařídil proti nám pokutový kop za údajnou ruku Šubrta ve vápně. Jestli byla penalta oprávněná nebo nebyla - to už neovlivnilo výsledek 2:2, kterým skončil zápas v běžném hracím čase.

V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější domácí, takže jsme z Libchav odvezli pouze bod.

Všichni naši hráči si zápas užili, což je pro nás nejdůležitější, jedná se přece o zábavu.

Libchavy: Kollert, Pražák (K), Faltys, Mačát, Šalda, Lajza (66. Hodr), Honz, Čada, Čermák (46. Žídek), Pinkava, Hoffman.

Žichlínek: Valenta D., Šubrt, Bureš, Valenta A., Zuch, Marek, Hrabáček R. (75. Kuběnka), Hrabáček L., Stasiowski (K), Suchomel R., Tomopulos (69. Kráčmar).