Sezóna
2017 / 2018

Okupační víkend. Soupeři okupovali naši hru.

titulni_obrazek Uplynulý víkend byl pro naše hráče a týmy bodově celkem hubený.

V sobotu dopoledne nastoupil náš dorost proti týmu z Horního Jelení. V době prázdnin je poměrně těžké dát dohromady 16 lidí, na střídačce tedy seděli pouze dva hráči (z toho jeden náhradní gólman). I tak dokázali naši dorostenci s týmem, který hrál krajský přebor, remízovat. Co ovšem naši nezvládli, byl penaltový rozstřel, kdy se jim ani v jednom ze tří pokusů nezadařilo, zatímco soupeř byl stoprocentní.

Odpoledne nastoupilo mužské béčko k prvnímu domácímu zápasu, a to proti béčku Libchav. Nutno podotknout, že kádr taky nebyl nejpočetnější, neboť ještě pár chvil před zápasem chodily trenérovi omluvenky. Na lavici seděli taktéž dva hráči jako v dopoledním zápase, z toho jeden dorostenec, jenž měl v nohách zmiňovaný zápas. Výsledek 4:1 hovořil jasně pro soupeře.

Problém s počtem lidí nastal i v kádru áčka. Stěžejní hráči (Jelínek, Dorazil, Heger) jsou stále zranění, někteří byli ze zápasu omluveni (Fibikar, Kočí), tak nezbývalo nežli tým doplnit hráči béčka a dorostenci. Naše sestava tedy (eufemisticky řečeno) kulhala na jednu nohu, přesto byla v prvním poločase důstojným soupeřem domácímu týmu Dolní Dobrouče. Poločasový výsledek 1:1 ale naši nedokázali udržet a odvezli si domů prohru poměrem 4:1.

Útěchou nám může být úspěch našich žáků, kteří hrají krajský přebor v lanškrounském týmu. Porazili ve svém prvním zápase letošní sezóny Českou Třebovou, kdy se skóre zastavilo na číslicích 5:1. Do zápasu nastoupili Tadeáš Bureš, Adam Schembera, Ondra Doleček, střídal pak Tadeáš Zemach, který si připsal svůj první gól v této soutěži.